Designed and built with care, filled with creative elements

Top
Image Alt

Angielski przez Sztukę dla Dzieci(TM)

Angielski przez Sztukę dla Dzieci

Innowacyjny, program autorski oparty na nauczaniu holistycznym, wykorzystuje szeroko rozumianą sztukę współczesną czyli działania parateatralne, rysunek, malarstwo, grafikę i rzeźbę do nauki dzieci od lat 4 angielskiego i sztuki. Zajęcia prowadzone są w języku angielskim i dzieci uczą się przy pomocy prostych historyjek, które są wspólnie przedstawiane w formie teatralnej: śpiewają piosenki, przebierają się za postaci z historyjek. Rodzice na bieżąco obserwują postępy dzieci, które ćwicząc kolejne historyjki opowiadają je po angielsku rodzicom w domu. Jak? Najpierw patrząc na wersję obrazkową przedstawienia, potem z pamięci. Program nauki języka angielskiego i sztuki realizowany jest symultanicznie przy pomocy podręcznika dostosowanego do wieku i poziomu dziecka w formie radosnej zabawy.

Zajęcia prowadzone są wyłącznie w języku angielskim w wymiarze 64 lub 96 godzin i trwają 90 lub 120 min/tydzień, to też oszczędność czasu dziecka i pieniędzy rodziców. Podczas jednych zajęć dziecko uczy się komunikować po angielsku, rozwija swoją wyobraźnię plastyczną i wrażliwość estetyczną.

pexels-photo-1148998

Angielski przez Sztukę dla Trzylatków

A_S 3 latki

To efektywny kurs wprowadzający maluszki w świat j. angielskiego poprzez twórczą zabawę i śpiew, respektujący potrzebę ruchu i eksperymentowania. Zajęcia w grupie dziesięcioosobowej prowadzone są w j. angielskim w wymiarze 64 godzin lekcyjnych i trwają 60 min/tydzień. Najniższe ceny gwarantujące najwyższą jakość, zawierają materiały plastyczne. Kursy prowadzone są przez nauczyciela akademickiego, anglistkę i artystkę, są zgodne z poziomami nauczania Rady Europy i dostosowane do Podstaw Programowych MEN dla przedszkoli i szkół publicznych w zakresie języka angielskiego i sztuki.